logotype
image1 image2 image3

SortimentKošile
jsou našim nosným sortimentem. Proto jich u nás najdete opravdu spoustu...spoustu druhů, střihů, materiálů...Naše nabídka uspokojí muže všech tvarů a velikostí, neboť kromě klasických velikostí u nás najdete jak prosloužené délky, tak i nadměrné velikosti(problém není zajistit i košile chlapecké). Nabízíme košile do zaměstnání, pro volný čas, luxusní, do společnosti i pro tak vzácné příležitosti, jako je třeba svatba. Košile jsou z materiálů jak směsových, tak i stoprocentně bavlněných. Navíc jsou v praktické nežehlivé úpravě, díky které budete neustále jako "ze škatulky". A nakonec důležitá informace - košile, které u nás koupíte, jsou od českých výrobců.

Kravaty jsou nejběžnějším doplňkem, který budete k našim košilím používat. Množství, ze kterého Vám dáme vybrat Vás opravdu překvapí. Vybrat si u nás kravatu není záležitost deseti minut. Kravaty v provedení klasik, slim nebo extra slim máme ve velkém množství barev a vzorů(proužkované, vzorkované, puntíkované, kostkované i s abstraktivními vzory). Na výběr máte i z různých materiálů - polyester, satén, hedvábí, nebo teflon. Na našich stránkách najdete i návody na vázání kravat.

Panské motýlky pro ty, co si na kravaty nepotrpí. Čeka Vás pestrá nabídka. Jednobarevné i vzorované, klasické i asymetrické, polyesterové i hedvábné, nebo saténové. U nás najdete i motýlky ruční výroby. A pro opravdové "fajnšmekry" máme i motýlky vázací.

Manžetové knoflíčky máme z různých materiálů - chirurgická ocel, rhodium, titan, celokovové, s kameny, smaltované, nebo s perletí. Novinkou jsou i zajímavé manžetové knoflíčky z hedvábí.

Spony na kravaty v naší nabídce jsou z chirurgické oceli.

Opasky, které u nás najdete jsou převážně kožené. A to jak společenské, tak i volnočasové. Kromě opasků s klasickou přezkou pro Vás máme širokou škálu, stále populárnějších "automatů". Jsou to opasky, které ,díky své speciální přezce, dovolují kdykoliv a kdekoliv opasek, nenápadně, utáhnout či povolit, přesně jak to daná situace vyžaduje. Neméně populární se stávají i oboustranné opasky. Opasek, jehož rub je černý a líc hnědý má otočnou přezku, která Vám dovolí jednoduchým pohybem změnit barvu opasku. Kupujete tak vlastně dva opasky za cenu jednoho. Kromě kožených Opasků Vám také můžeme nabídnout opasky látkové, případně látkové v kombinaci s kůží. Tyto opasky máme v široké barevné škále.

Peněženky jsou dalším zbožím z poctivé kůže, které u nás můžete zakoupit. Záleží na Vašem vkusu zda zvolíte peněženku jednoduchou, či Vám přijde vhod, že součástí peněženky je i prakrická dokladovka(dokladovka jde zakoupit i zvlášť). Kromě klasických peněženek je u nás k mání i dnes už špatně se shánící dolarovka. Pro ty co peníze raději nosí po kapsách a neví co s drobnými, můžeme nabídnout koženou mincovku, nebo třeba i kožený měšec v různých barvách. A pokud třeba jen sháníte koženou klíčenku, i tu u nás můžete dostat. Ne každý ovšem rád nosí peněženky a jiné věci po kapsách. Proto je pochopitelné, že naše nabídka kožených produktů zahrnuje i praktické kožené kapsy na opasek, nebo kožené tašky přes rameno.

2021  Košileolomouc  
top TOPlist